INTERNETOWY   SKLEP  MEBLOWY   MEBLENAJTANIEJ .PL    
meble pokojowe, kuchenne, sypialnie, garderoby tel. 508 101 848
w godz. 8.00 - 20.00
ďťż

Twoje meble nawet - 30% taniej?

Zamów meble a otrzymasz od nas w PROMOCJI profesjonalny montaż GRATIS!
ZaoszczędŸ minimum 10% wartoœci mebli.
Nie przepłacaj dodatkowo 10-15% za montaż więcej.

Skorzystaj z naszej
PROMOCJI: MONTAŻ GRATIS

Usługa tego samego dnia co dostawa! Unikasz bałaganu w domu, niepotrzebnych nerwów z domownikami. Szybciej cieszysz się ze swoich zakupów! I to dużo taniej!

Chcesz zaoszczędzić
10% , 23% , 30%
kupując meble?

W naszym sklepie zawsze znajdziesz PROMOCJE.
Zadzwoń do nas pod nr tel.508-101-848 i poinformuj nas co i kiedy chcesz zamówić lub wypełnij ten formularz. Konsultant oddzwoni i pomoże Tobie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego to robimy?

Pragniemy aby nasi nowi klienci poznali się z jakością naszych usług. Zauważyliśmy, że klienci dokonują ponownie u nas zakupu średnio po 2-4 miesiącach i polecają nas innym.
A poza tym: nie jesteśmy najwięksi -dlatego tym bardziej się staramy!

Oszczędzasz nie tylko pieniądze...

Podsumuj wszystkie koszty zamówienia -czas dojazdów do sklepu stacjonarnego: najpierw- wpłacając zaliczkę, następnie- ponowny przyjazd z dopłatą. Częste stanie często w korkach, własna energia, pieniędze (jeśli wybierasz droższą ofertę konkurencji)...
Jakby nie liczyć zamawiając w meblenajtaniej.pl wychodzi taniej, szybciej i wygodniej.

Najkrótszy czas realizacji.
Ceny -niższe niż u konkurencji. Porównaj!

Czas realizacji mebli kuchennych i pokojowych z dostawą nawet już w 3 dni ! Wyślij zapytanie lub zadzwoń a dostaniesz od nas najkorzystniejszą ofertę.

Dogodne godziny dostaw i płatności

Meble dostarczamy od poniedziałku do soboty od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Towar dowozimy własnym transportem lub sprawdzoną przez nas firmą kurierską. Płatne gotówką przy odbiorze mebli w domu (dotyczy terenu Warszawy) lub przelewem przy wcześniejszym uzgodnieniu.

Pewność, Zaufanie, Wiarygodność, Opinie

Firma działa od 1993. Przez internet sprzedajemy od 2004 roku. Chcesz nas sprawdzić czy jesteśmy rzetelni? Posiadamy certyfikat: RZETELNA FIRMA. Aby zobaczyć certyfikat, kliknij tutaj. Można zadzwonić do regionalnego przedstawiciela firmy Black Red White, Z.U.S, U.S... (wszędzie łatwo można nas sprawdzić :)...lub bezpośrednio do nas. Dane sklepu znajdują sie w 1 pkt regulaminu.

Gwarancja i jakość nowych mebli

Dostarczamy meble prosto ze składów magazynowych producenta, fabrycznie zapakowanych i zabezpieczonych przed uszkodzeniami w transporcie. Meble są produkowane przez firmę BRW największego polskiego producenta mebli. Meble firmy Black Red White są najchętniej kupowanymi meblami w Polsce !

P.S. warto wiedzieć...

Promocje niestety nie trwają wiecznie. Rynek się ciągle zmienia i nie gwarantujemy, że np.: za 2 dni oferta będzie taka sama. Zadzwoń lub wypełnij formularz ten formularz już dziś a zwiększysz swoją szansę na duże oszczędności i swoje zadowolenie.

MEBLE GUST

SENSO KITCHENS
KUCHNIE NA WYMIAR


KUCHNIE
FAMILY LINE


KUCHNIA JUNONA

SZAFY


PROMOCJE MARZEC 2018