INTERNETOWY   SKLEP  MEBLOWY   MEBLENAJTANIEJ .PL    
meble pokojowe, kuchenne, sypialnie, garderoby tel. 508 101 848
w godz. 8.00 - 20.00tel do konsultanta: 508 101 848
w godz. 8.00 - 20.00

PROMOCJE W MEBLENAJTANIEJ.PL
PROMOCJA: MONTAŻ za 1zł lub UPUST. Przy zamówieniu mebli pokojowych (do montażu) lub kuchennych w cenie katalogowej producenta (www.brw.com.pl) na wybrane systemy, powyżej wartości 2000 zł oferujemy Państwu MONTAŻ zakupionych mebli ZA 1 zł (netto) lub UPUST w zależno¶ci od wysoko¶ci zamówienia. Montaż tego samego dnia co dostawa. Zamów meble firmy Black Red White i umów się na dostawę z montażem za 1zł w dogodnym dla Ciebie terminie. Oferta Promocji MONTAŻ za 1 zł dotyczy terenu Warszawy lub okolic po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z konsultantem. Zamów już dziś meble z montażem za 1zł! Promocja nie ł±czy się z innymi promocjami.
PROMOCJA: TRANSPORT I WNOSZENIE GRATIS. Przy zamówieniu mebli pokojowych w cenie katalogowej producenta (www.brw.com.pl) powyżej wartości 1600 zł oferujemy Państwu TRANSPORT i WNOSZENIE zakupionych mebli GRATIS. Zamów meble firmy Black Red White i umów się na DOSTAWĘ I WNOSZENIE GRATIS w dogodnym dla Ciebie terminie. Oferta Promocji DOSTAWA GRATIS dotyczy terenu Warszawy lub okolic po wcze¶niejszym uzgodnieniu szczegółów z konsultantem. Promocja nie ł±czy się z innymi promocjami.
TWOJE MEBLE NAWET - 30% TANIEJ? Chcesz zaoszczędzić 10%, 23%, 30% kupując meble Black Red White? Zadzwoń do nas pod nr tel.508-101-848 i poinformuj nas co i kiedy chcesz zamówić lub wypełnij ten formularz. Konsultant oddzwoni i pomoże Tobie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zobacz więcej klikając tutaj.

MEBLE GUST

SENSO KITCHENS
KUCHNIE NA WYMIAR


KUCHNIE
FAMILY LINE


KUCHNIA JUNONA

SZAFY


PROMOCJE MARZEC 2018